Hbo online ไทย

Zobacz też: inne znaczenie tego terminu. The Amazing Spider-Man, The Spectacular Spider-Man, Marvel Team-Up i inne. Mimo posiadania fantastycznych mocy Peter Parker hbo online ไทย się zmagać z codziennością: opiekuje się samotną ciotką, ma nieprzyjemnego szefa, choruje, nie dosypia.

Tożsamość Spider-Mana przez lata pozostawała tajemnicą dla mieszkańców Uniwersum Marvela, jednak po wydarzeniach w mini serii Wojna Domowa, Spider-Man ujawnił swoją tożsamość w związku z Ustawą Rejestracji. Sekretna tożsamość została mu jednak przywrócona przez Mephisto, w kontrowersyjnej historii One More Day. Marvel wprowadził również nowego Spider-Mana o nazwisku Miles Morales w serii Ultimate Spider-Mana. Spider-Mana wcielił się japoński aktor Shinji Todō.

2007, zapoczątkowanej filmem Spider-Man w tytułową rolę zagrał Tobey Maguire. W zestawieniu 50 najlepszych postaci komiksowych magazynu filmowego Empire Spider-Man zajął piąte miejsce, a w zestawieniu 100 największych komiksowych bohaterów serwisu internetowego IGN zajął on miejsce trzecie. 15 pierwszy raz ukazano genezę superbohatera. Peter Parker był sierotą, którym opiekowało się kochające stryjostwo May i Bena Parkerów. Nieśmiałość Petera i jego zainteresowanie nauką uczyniły z niego samotnika. Na obu przegubach Spider-Man nosi urządzenia zwane sieciowodami.

Mogą tworzyć trzy rodzaje sieci: pojedynczą nić, grubsze mocne włókno oraz skomplikowaną sieć. Strzał następuje poprzez naciśnięcie przycisku znajdującego się w śródręczu, środkowym i serdecznym palcem i jednoczesnym wygięciu dłoni. Całe wyposażenie zaprojektował sam Peter Parker, wykorzystując do tego szkolne laboratorium. 529 Spider-Man otrzymuje od Iron Mana specjalny uniform wykonany z żaroodpornych mikrowłókien z Kevlaru, posiadający specjalne wyposażenie pomagające Peterowi w walce. Tony Stark podczas budowy swojej zbroi uzyskał odpowiednie umiejętności oraz doświadczenie niezbędne do wykonywania tego typu strojów. Na łamach komiksów opisujących przygody Spider-Mana przez lata pojawiła się ogromna ilość superzłoczyńców, którzy w większości, podobnie jak człowiek pająk, uzyskali swoje niezwykłe zdolności w wyniku wypadków przy różnego rodzaju eksperymentach naukowych. Nosi hallowenową maskę i lata na małym odrzutowcu w kształcie nietoperza.

Petera, który zmienił się w jaszczurkę, po tym, jak wstrzyknął sobie jej krew. Potem zaczął działać na własną rękę. Brock nienawidził Spider-Man za utratę pracy i nadszarpnięcie jego reputacji. Petera, który po śmierci swego ojca przejął rolę Goblina. Wysysa również młodość z ofiar, aby samemu odmłodnieć. W jej skład wchodzili Doktor Octopus, Electro, Mysterio, Vulture, a także kolejno Kraven Myśliwy, i Sandman, Hobgoblin i Sandman oraz Gog i Hobgoblin. Aktor Nicholas Hammond w roli Spider-Mana w serialu The Amazing Spider-Man z lat 70.